W kolorze krwi. Dziedzictwo przodków
Strona głównaLista życzeń (0)KontoKoszykKasa
0 opinie
W kolorze krwi. Dziedzictwo przodków

W kolorze krwi. Dziedzictwo przodków


Nasza cena: 12.90 zł

Wampiry są bliżej niż myślisz. Żyją tuż obok. Barbara przekona się o tym już niebawem. Jej uporządkowane życie zostanie wywrócone do góry nogami. Wracając do miasteczka swoich przodków, nie zdawała sobie sprawy, że oto przekracza bramy piekieł. Świat, który znała, okaże się tylko fragmentem większej całości. Całości, w której siły dobra i zła od tysięcy lat toczą walkę. Czy jednak walka ta ma sens? Co jest jej celem? Czy będąc potomkiem sił jasności można opowiedzieć się po stronie mroku?

Druga księga przenosi nas w czasy współczesne. Do grona znanych już bohaterów dołączają nowi, przez przypadek wplątując się w wydarzenia, które miały swój początek przed wiekami. Miłość silniejsza od śmierci, zemsta niosąca ból i zniszczenie, dziedzictwo, które w niepowołanych rękach może przynieść zgubę dla całego gatunku. To wszystko, to jedynie przedsmak pasjonującej kontynuacji cyklu „W kolorze krwi”.

 

Z recenzji:

„Ja pochłonęłam tę książkę z przysłowiową prędkością światła. Na największe uznanie zasługuje przed wszystkim doskonałe, lekkie pióro autorki. ”

„Opisywanie wydarzeń, postaci, uczuć, pomieszczeń przychodzi autorce z taką lekkością, że wydaje się być urodzoną z piórem i kawałkiem pergaminu, na którym notowała pierwsze pomysły.”

Dane ogólne
Tytuł: W kolorze krwi. Dziedzictwo przodków
Autor: Katarzyna Stachowiak
Język: polski
Format: EPUB, MOBI, PDF
Liczba stron: 424
Rozmiar pliku: 1,8 mb
Numer ISBN: 978-83-7954-012-9 (EPUB), 978-83-7954-013-6 (MOBI), 978-83-7954-014-3 (PDF)
Seria: W kolorze krwi (Księga II)

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:Miasto Książek © 2013