Autor - Katarzyna Stachowiak
Strona głównaLista życzeń (0)KontoKoszykKasa

Katarzyna Stachowiak

Katarzyna Stachowiak

Katarzyna Beata Stachowiak (prawdziwe nazwisko Grabowska).

Niepoprawna romantyczka, żyjąca w dwóch światach. W jednym z nich jest przykładną matką dwóch córek, absolwentką etnologii i stosunków międzynarodowych ze specjalnością orientalną, pochłoniętą pracą naukową i uczącą się języka chińskiego. W drugim świecie jest wiecznie osiemnastoletnią dziewczyną z głową pełną marzeń, które w nielicznych, wolnych chwilach stara się przelewać na karty swoich opowieści.

Zainteresowania Katarzyny Stachowiak koncentrują się wokół Dalekiego Wschodu, a jej prawdziwą pasją jest kolekcjonowanie strojów hinduskich (ma pokaźny zbiór sari).

Pisanie stało się jej pasją odkąd tylko poznała literki. Pisała zawsze i wszędzie. Zbiór rękopisów składający się z kilkudziesięciu zeszytów nadal czeka na przepisanie. W 2010 roku na prośbę starszej córki napisała powieść „W kolorze krwi. Wieczna miłość”, którą zaczęła publikować w odcinkach na blogu. Ponieważ utwór spodobał się czytelnikom, powstały kolejne trzy części. Dzięki pomocy wydawnictwa Bookio (obecnie Miasto Książek), powieść została wydana w wersji elektronicznej. W sprzedaży dostępne są już pierwsze dwie części, kolejne w przygotowaniu.

Wywiad z autorką

Nie ma żadnych produktów do wykazania.
Miasto Książek © 2013